”Seiko Presage Automatic 41mm SSA425J1” has been added to your cart.
-20%


Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Seiko Presage Automatic SRPE17J1
5.998,00kr Det ursprungliga priset var: 5.998,00kr.4.798,00krDet nuvarande priset är: 4.798,00kr.
EAN: 4954628234469Availability: Kan restnoteras | Leveranstid - Skickas nästa vardag
Modell
SRPE17J1
Kategorier HerrKlockor, kampanj, Seiko, Seiko Presage
Taggar Automat, Herrklockor, Presage, Rostfritt Stål, Seiko, Svart tavla
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Seiko Presage Automatic 41mm SRPE17J1
| Tillverkare | Seiko |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Svart |
| Glas | Hardlex |
| Diameter | 41 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Vattentät | Nej |
| Klassifikation | 5 Bar – 50m |
| Urverk | Automatverk |
| Kaliber | 4R35 |
| Datum | Ja |
| Garanti | 2 År |















