”Certina DS Action chrono C0324341104700” has been added to your cart.
Slut i lager<span style="color: #fb1717" class="wclt_lead_time"> | Leveranstid - utgått</span>


Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Certina DS Podium 40mm C034.451.16.037.00
5.990,00kr
EAN: 7612307145570Availability: Slut i lager | Leveranstid - utgått
Modell
C034.451.16.037.00
Kategorier Certina, Certina DS Podium, HerrKlockor
Taggar Brun läderband, Certina, Certina DS Podium, Herrklockor, Läderband, Safirglas
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Certina DS Podium 40mm C034.451.16.037.00
| Tillverkare | Certina |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Silver |
| Glas | Safirglas |
| Diameter | 40 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Läder |
| Armband färg | Brun |
| Armbands bredd | 20 mm |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 10 Bar – 100m (bad/simning) |
| Urverk | Analog Quartzverk |
| Datum | Ja |



















