

Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Seiko Prospex Automatic 42mm SRPG57K1
6.998,00kr
EAN: 4954628241740Availability: Kan restnoteras | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
SRPG57K1
Kategorier HerrKlockor, Seiko, Seiko Prospex
Taggar Automat, Blå tavla, Herrklockor, Rostfritt Stål, Seiko, Seiko Prospex
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Seiko Prospex Automatic 42mm Diver save SRPG57K1
| Tillverkare | Seiko |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Blå |
| Glas | Hardlex |
| Diameter | 42 mm |
| Tjocklek | 13.4 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 20Bar – 200m |
| Urverk | Automatic |
| Kaliber | 4R36 |
| Datum | Ja |
| Garanti | 2 År |












