

Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Seiko Presage Automatic 42mm SSA421J1
6.998,00kr
EAN: 4954628238269Availability: Kan restnoteras | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
SSA421J1
Kategorier HerrKlockor, Seiko, Seiko Presage
Taggar Automat, Blå tavla, Herrklockor, Läderband, Presage, Safirglas, Seiko, Svart läderband
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Seiko Presage Automatic 42mm SSA421J1
| Tillverkare | Seiko |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Blå |
| Glas | Safir |
| Diameter | 42 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Läder |
| Armband färg | Svart |
| Vattentät | Nej |
| Klassifikation | 3 Bar – 30m |
| Urverk | Automatverk |
| Kaliber | 4R39 |
| Datum | Nej |
| Garanti | 2 År |














