”Seiko 5 Sports SRPD55K1” has been added to your cart.
-31%
Slut i lager<span style="color: #fb1717" class="wclt_lead_time"> | Leveranstid - slutsåld</span>


Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Seiko 5 Sports SRPK11K1
4.498,00kr Det ursprungliga priset var: 4.498,00kr.3.100,00krDet nuvarande priset är: 3.100,00kr.
EAN: 4954628249692Availability: Slut i lager | Leveranstid - slutsåld
Modell
SRPK11K1
Kategorier HerrKlockor, Seiko, Seiko 5 Sports
Taggar Automat, Herrklockor, Rostfritt Stål, Seiko, Seiko 5 Sports
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Seiko 5 Sports SRPK11K1
| Tillverkare | Seiko |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Orange |
| Glas | Hardlexglas |
| Diameter | 43 mm |
| Tjocklek | 13 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver, Svart |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 10 Bar – 100m |
| Urverk | Automatverk |
| Kaliber | 4R36 |
| Datum | Ja |
| Dag | Ja |
















