”Seiko classic lady SUR384P1” has been added to your cart.


Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Skagen Signatur skw2794
1.795,00kr
EAN: 4013496592405Availability: Kan restnoteras | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
skw2794
Kategorier Damklockor, Skagen, skagen dam
Taggar Damklockor, Läderband, Mineral glas, Roséguld, Skagen
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Skagen Signatur skw2794
| Tillverkare | Skagen |
| Dam / Herr | Damklocka |
| Urtavla | Grå |
| Glas | Mineral/hardlex |
| Diameter | 38 mm |
| Tjocklek | 7 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Roséguld |
| Armband | Läder |
| Armband färg | Grå |
| Armbands bredd | 20 mm |
| Klassifikation | 3 Bar – 30m (vattenspray/regn) |
| Garanti | 2 År |



















