”Swiss Military Hanowa Swiss Recruit Lady 06-7230.7.04.003” has been added to your cart.
”Certina DS Action Lady Diamonds C032.051.11.056.00” has been added to your cart.
”Swiss Military Hanowa Swiss Recruit Lady 06-7230.7.04.007” has been added to your cart.
”Seiko classic lady SRZ531P1” has been added to your cart.
”Gul Micro 4158007” has been added to your cart.


Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Gul Micro 4177293
599,00kr
Availability: 1 i lager (kan restnoteras) | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
4177293
Kategorier Barnklockor, Gul Micro
Taggar Barnklockor, Gul Klockor, Gul Micro
- Beskrivning
Beskrivning
Gul Micro barn klocka 4177293
Gul micro barn klocka.
| Tillverkare | GUL |
| Dam / Herr | Barnklocka |
| Urtavla | Blå |
| Glas | Mineralglas |
| Diameter | 28 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Silikon |
| Armband färg | Svart |
| Armbands bredd | 16 mm |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 10 Bar – 100m (bad/simning) |
| Urverk | Analog Quartzverk |
| Datum | Nej |















