

Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Daniel Wellington Iconic Link 28 DW00100214
1.799,00kr
EAN: 7350068246456Availability: Kan restnoteras | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
DW00100214
Kategorier Damklockor, Dw dam, Iconic
Taggar Damklockor, Daniel Wellington, iconic, Roséguld, Svart tavla
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Daniel Wellington Iconic Link 28 DW00100214
| Tillverkare | Daniel Wellington |
| Dam / Herr | Dam |
| Urtavla | Svart |
| Glas | Mineral |
| Diameter | 28 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Boett | Stål |
| Boett färg | Roséguld |
| Armband | Stål |
| Armband färg | Roséguld |
| Armbands bredd | 18 mm |
| Klassifikation | 3 Bar – 30m (vattenspray/regn) |
| Garanti | 2 År |



















