”Certina DS Action Lady Diamonds Titanium C0320514403600” has been added to your cart.
”Certina DS Action Lady Diamonds C032.051.11.056.00” has been added to your cart.




Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Certina DS Podium Lady C034.210.22.087.00
6.090,00kr
EAN: 7612307139838Availability: Kan restnoteras | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
C034.210.22.087.00
Kategorier Certina dam, Certina DS Podium Lady, Damklockor
Taggar Certina, Certina DS Podium Lady, Damklockor, Roséguld
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Certina DS Podium Lady C034.210.22.087.00
| Tillverkare | Certina |
| Dam / Herr | Damklocka |
| Urtavla | Grå |
| Glas | Safirglas |
| Diameter | 33 mm |
| Tjocklek | 8.6 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Rosé, Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Rosé, Silver |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 10 Bar – 100m (bad/simning) |
| Urverk | Analog Quartzverk |
| Datum | Ja |

















