”Swiss Military flagship racer 06-5161.2.04.007.04” has been added to your cart.
”Certina DS Action chrono C0324341104700” has been added to your cart.
”Swiss Military Hanowa Helvetus Chrono 06-4316.04.007” has been added to your cart.
”Certina DS Podium Lady C034.210.11.037.00” has been added to your cart.
”Seiko classic lady SRZ531P1” has been added to your cart.




Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
Ställ en fråga
Certina DS Action Lady Diamonds C032.051.11.056.00
6.790,00kr
EAN: 7612307143880Availability: Kan restnoteras | Leveranstid 4-12 vardagar max
Modell
C032.051.11.056.00
Kategorier Certina dam, Certina DS Action, Damklockor
Taggar Certina, Certina DS Action, Damklockor, Rostfritt Stål, Stenar, Svart tavla
- Beskrivning
- Varumärke
Beskrivning
Certina DS Action Lady C032.051.11.056.00
| Tillverkare | Certina |
| Dam / Herr | Damklocka |
| Urtavla | Svart |
| Glas | Safirglas |
| Diameter | 33.8 mm |
| Tjocklek | 9.1 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 20 Bar – 200m (bad/simning) |
| Urverk | Analog Quartzverk |
| Datum | Ja |

















